MKE Ankaragücü Spor Kulübü futbol takımlarına oyuncu seçmeleri başlıyor. Cumartesi ve pazar günü yapılacak futbolcu seçmelerine Ankara dışından da çok sayıda aday katılacak. Başvuru ve kayıtlarını yaptıran toplamda 750 civarında aday, 2 gün devam edecek seçmelere katılacak.

MKE Ankaragücü, geleceğin yıldız futbolcu adaylarını belirlemek için seçme yapacak.MKE Ankaragücü Spor Kulübü Futbol Altyapı takımlarına oyuncu seçmeleri 1 Haziran Cumartesi ve 2 Haziran 2013 Pazar günü yapılacak. Kulüp Altyapı antrenörleri tarafından yapılacak seçmelere 1996-2000 arası doğumlu sporcular katılabilecek. İlk gün (cumartesi) seçmelerinde başarılı olanlar, pazar günü yapılacak ikinci aşama seçmelere katılmaya hak kazanacaklar. Seçmelere lisanslı-lisanssız tüm sporcular katılabilecek. Seçmelerde başarılı bulunan sporcular MKE Ankaragücü futbol altyapı takımlarında görev alacaklar.

Seçmelere katılacak 1999 ve 2000 doğumlu sporcular sabah saat 08:30′da , 1996-1997-1998 doğumlu sporcular saat 14:00′te kulübümüzün Tandoğan Tesisleri’nde hazır olacaklar. Sporcular daha sonra gruplar halinde seçmelerin yapılacağı kulübümüzün Beştepe Tesisleri’ne geçecekler. Çift kale maç şeklinde yapılacak seçmelere tüm adaylar kendi spor malzemelerini getirecek. Adaylar, nüfus cüzdanlarını ve sağlık raporlarını da yanlarında hazır bulunduracaklar.

 

s1 s2

 

s3

Bir Cevap Yazın