Başkanımız Mehmet Yiğiner, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı ziyaret etti. Yiğiner, Başkan Yaşar’dan MKE Ankaragücü için destek istedi.

 

   MKE Ankaragücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Yiğiner’e kulüp yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

  Burada  yaptığı konuşmada Başkan Yaşar’ı Yenimahalle’deki hizmetleri nedeniyle tebrik eden Yiğiner, “Başkan Yenimahalle’de çok önemli işlere adını yazdırıyor. Bölgede esnaf da yürütülen çalışmalardan ve hizmetlerden oldukça memmun. Biz de esnaf ziyaretlerinde bunu açıkça görebiliyoruz. Özellikle yakın zamanda ziyaret etiğimiz esnaf arkadaşlarımız Yenimahalle Belediyesi’nin çalışmalarından memnun olduklarını dile getirdiler.” dedi.

  MKE Ankaragücü’nün geleceği için destek isteyen Başkanımız Yiğiner, Ankaragücü’nün içinde bulunduğu mevcut durum; özellikle borçlar ve transferler hakkında bilgi verdi. Sonrasında Yiğiner, “Bizim şuan samimi bir desteğe ihtiyacımız var. Ankaragücü’nün geliri yok. Borç çok. Bize, kulübün geleceğini kurtaracak anlamda destek gelmiyor. Destek olunması halinde 103 yıllık tarihi geçmişe sahip kulübümüzü ayağa kaldıracağımıza inanıyoruz.” diye konuştu.

    Başkanımız Yiğiner, Yaşar’a “Bir önderlik yapın, kulübümüzü ayağa kaldırma adına destek olun.” çağrısı yaptı.

  Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar da yaptığı konuşmada Ankaragücü’nün borçlarının çok büyük olduğunu, altından kalkılacak rakamlar olmadığını dile getirdi. “Ankaragücü’ne olan muhabbetim çok farklıdır.” ifadesini kullanan Yaşar şöyle devam etti: “Ankaragücü ismi, kuruluş tarihi ve geçmişi yaşatılmalı. Arkadaşlarımla görüşeceğim. Ankara’nın sahip olduğu en önemli değerlerden biri olan, büyük bir marka Ankaragücü’ne destek olacağız.” dedi.

    Yiğiner, daha sonra ziyaretin anısı olarak Başkan Yaşar’a Ankaragücü forması ve atkısı hediye etti.

y1

“Başkanımız, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı ziyaret etti…” için 4 cevap

 1. Mashar diyor ki:

  Sayın başkanım Ankaragücü’nü ayakta tutma ve destek bulma çabalarınızı saygı ile izliyoruz.Bu çınar ancak sizin sayenizde ayakta kalabilir.Yolunuz açık olsun.

 2. Yusuf diyor ki:

  Sizin gibi başkanımız olduğu için gurur duyuyoruz allah bahtınızı açık etsin başkanım

 3. AHMET TANOĞLU diyor ki:

  SAYIN MEHMET YİĞİNER BAŞKAN 1910 YILINDA KURULMUŞ BU CAMİAYA BU ZOR ŞARTLARDA SAHİP ÇIKTINIZ BU KONUDA SİZE TEŞEKKÜR EDERİZ.ANKARAGÜCÜ KISA SÜREDE SİZİN VE EKİBİNİZ SAYESİNDE GÜZEL GÜNLERİNE DÖNECEKTİR.ANKARAGÜCÜNÜ SADECE ANKARAGÜÇLÜLER KURTARIR.ANKARAGÜCÜ TARİHİNİN EN BÜYÜK FUTBOLCUSU,ANKARAGÜCÜ VE ANKARA TARİHİNİN SON GOL KRALI,ANKARAGÜCÜNÜ 1995 YILINDA YINE BÖYLE ZOR DURUMDA ÇALIŞTIRAN TEKNİK DİREKTÖR ALİ OSMAN RENKLİBAY I BU TAKIMIN BU MÜCADELENİN İÇİNDE GÖRMEK İSTİYORUZ.ALİ OSMAN RENKLİBAY EFSANESINI TEKRAR BU KULUBÜN İÇİNDE GÖRMEK İSTİYORUZ.UMARIZ ALİ OSMAN RENKLİBAYI GETİRİRSİNİZ…

 4. AYTAÇ diyor ki:

  Başkanım gece gündüz verdiginiz çabayı takdirle karşılıyor ve ankaragücünün sizinle iyi biryerlere gelecegine inanıyoruz. Yolunuz açık olsun.

Bir Cevap Yazın